Rotterdam
Ik mag dan een Tukker zijn die al heel lang in Utrecht woont, ik voel me toch ook een beetje Rotterdammer. Mijn moeder had een bijzondere band met de stad: ze werkte er in de jaren dertig en veertig als verpleegster, en had veel Rotterdamse vrienden.
Brilliant!
Wat een bijzondere plaat weer…….
Vaak gaat dat HDR gebeuren mij wat te ver maar jij weet precies hoe het werkt.
Prachtige bewerking !
Wat een onwerkelijk beeld maar wel erg mooi!
Over het algemeen heb ik het niet zo op HDR foto’s, maar in dit geval kan ik het waarderen.
De foto werd gemaakt rond het middaguur. Dan zijn, als de zon volop schijnt, de lichtomstandigheden door de veel te harde contrasten niet gunstig. Een hdr-foto overbrugt moeiteloos de grootste contrastverschillen, en dat vind ik toch wel een groot voordeel.
Verder kun je een hdr er zo natuurlijk of onnatuurlijk laten uitzien als je zelf wilt. Deze foto is inderdaad nogal krachtig getonemapped, maar ik had hem ook een veel natuurlijker uitstraling kunnen geven. Foto’s die heel extreem zijn getonemapped vind ik lelijk, maar dit kan wat mij betreft nog wel.
Ook al is ie krachtig getonemapped, mij bevalt ie wel deze foto;-). mooi gedaan.